Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Informujemy, że zgodnie z decyzją  Prezydium Krajowej Rady PZD opracowany i wydany został „Album projektów zagospodarowania działek w ROD”. Dzięki pracy wielu specjalistów, architektów krajobrazu stale współpracujących z Krajową Radą PZD i Wydawnictwem „działkowiec” powstał nowoczesny i bardzo praktyczny Album pod redakcją Prezesa PZD mgr inż. Eugeniusza Kondrackiego. Ta jakże oczekiwana publikacja z pewnością będzie  stanowiła cenną pomoc dla tych wszystkich, którzy chcą ciekawie, a przy tym  z głową  urządzić swoją działkę  lub poszukują dobrych rozwiązań na modernizację działki już zagospodarowanej.

Album zawiera łącznie 53 różne projekty działek o powierzchniach od 300 m2 do 500 m2. W albumie zamieszczone zostały projekty działek położonych w ogrodach miejskich oraz w ogrodach podmiejskich, pełniące różne funkcje, charakteryzujące się różnymi stylami zagospodarowania oraz występujące na rożnych siedliskach. Ponadto zamieszonych zostało 17 projektów „działek specjalistycznych”. Wszystkie projekty są zgodne z Regulaminem ROD. Niniejszy album dodatkowo wzbogacony został o katalog roślin, głównie drzew i krzewów ozdobnych, iglaków oraz bylin zastosowanych w niniejszych projektach. 
Zgodnie z Decyzją Prezydium KR PZD z dnia 1 czerwca 2011 r. w sprawie wydania Albumu, zostanie on przekazany przez KR PZD w najbliższym czasie do wszystkich okręgowych zarządów PZD, zarządów ROD oraz instruktorów SSI w łącznym nakładzie 19 800 egzemplarzy.
Koszty zakupu i dystrybucji pokrywa KR PZD, z udziałem okręgowych zarządów PZD.

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 46

Wczoraj 125

W tygodniu 313

W miesiącu 2580

Wszystkich 443323

Kubik-Rubik Joomla! Extensions