Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

VII Okręgowy Zjazd Delegatów Polskiego Związku Działkowców docenia ogromną determinację walki o prawa działkowców, gwarantowane ustawą o rodzinnych ogrodach działkowych, o istnienie i rozwój ogrodów oraz o jedność ruchu działkowego, wyraża w formie uchwały podziękowanie dla Pana:

mgr inż. Eugeniusza Kondrackiego
Prezesa Polskiego Związku Działkowców

za bezprzykładną, toczoną przez 20 lat walkę oraz za mądre kierowanie Krajową Radą PZD od zarania powstania Związku o zachowanie ogrodów dla przyszłych pokoleń.

Mijająca kadencja 2007 - 2011 oraz całe 30-lecie PZD dowodzi, że wytrwałość i precyzyjnie wytyczana przez Prezesa Związku strategia, wydała rezultaty w postaci tego, że ogrody istnieją i wypełniają swoje zadania przewidziane ustawą z pożytkiem dla rodzin działkowców i społeczeństwa.

Za trud minionego okresu i bezgraniczne oddanie idei rodzinnych ogrodów działkowych, wyrażamy należne uznanie wraz z życzeniami zdrowia i sił do działania w nadchodzącym niełatwym czasie.
Szczecińscy działkowcy PZD mają zaufanie do najwyższych organów statutowych Związku, popierają jego politykę i zapewniają, iż w tych zmaganiach o nasze ogrody nie zabraknie żadnego uczciwego działkowca.

Przewodniczący Zjazdu
Przewodniczący Komisji Uchwał i Wniosków

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 131

Wczoraj 201

W tygodniu 131

W miesiącu 4372

Wszystkich 495403

Kubik-Rubik Joomla! Extensions