Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Pięć lat minęło od historycznego wydarzenia w rozwoju społecznego ruchu polskich działkowców. 8 lipca 2005 Sejm Rzeczypospolitej Polskiej uchwalił ustawę o rodzinnych ogrodach działkowych.
W walce o rozwój oraz zachowanie ogrodów działkowych ustawa jest czynnikiem umacniającym prawa działkowców już posiadane a w prowadziła nowe elementy powodujące bezpieczne funkcjonowanie tych urządzeń użyteczności publicznej.
W tym jubileuszowym dniu pięciolecia funkcjonowania ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych pozdrawiamy wszystkie rodziny działkowców szczecińskiego okręgu, życząc, aby zdobycze osiągnięte zachować dla następnych pokoleń, dla dobra ludzi, którym działka pozwala godnie żyć w obcowaniu z przyrodą.
Dziękujemy Posłom Lewicy i Polskiego Stronnictwa Ludowego za ich wielki wkład w uchwalenie tego ważnego dokumentu. Składamy również podziękowania wszystkim Parlamentarzystom, którzy przyczynili się do uchwalenia ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych. Podziękowanie składamy wszystkim Samorządom Miast i Gmin za zrozumienie roli ogrodnictwa działkowego dla rozwoju rodziny.
Szanujmy to, co mamy wierząc, że w jedności całego Polskiego Związku Działkowców tkwi źródło naszej siły i droga do sukcesu.
 

Prezydium Okręgowego Zarządu
Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 135

Wczoraj 151

W tygodniu 452

W miesiącu 4205

Wszystkich 452616

Kubik-Rubik Joomla! Extensions