Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Szanowny Pan prof. Andrzej Rzepiński
Prezes Trybunału Konstytucyjnego Warszawa

Zwracam się do Pana Profesora o odrzucenie wniosku Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego o uchylenie ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych z dnia 8 lipca 2005 roku. Zarzuty zawarte w tym wniosku to kolejna bezpodstawna próba zamachu na istnienie Rodzinnych Ogrodów Działkowych.
Rodzinne ogrody działkowe to często jedyne miejsce wypoczynku dla całej rodziny. Ogród działkowy stanowi oazę zieleni miasta Nowogard, a dla działkowców jest miejscem zdrowego wypoczynku, spędzenia wolnego czasu oraz spotkań rodzinnych i towarzyskich.  W moim mieście jest ogród
o powierzchni 54 ha, w którym znajduje się 1250 działek na których pracuje i odpoczywa około 4000 mieszkańców. Uważam, że Ustawa o rodzinnych ogrodach dobrze służy działkowcom, mieszkańcom mojego miasta.
Apeluję do Pana Prezesa Trybunału Konstytucyjnego o odrzucenie zgłoszonego wniosku i pozostawienie Ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych w obecnym kształcie.

Burmistrz, Robert Czapla

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 80

Wczoraj 107

W tygodniu 187

W miesiącu 3058

Wszystkich 475404

Kubik-Rubik Joomla! Extensions