Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

"To, że we wszystkich miastach były pikiety, jest to zasługa Platformy Obywatelskiej, która wyprowadziła na ulice działkowców. My dwa tygodnie wcześniej organizowaliśmy pikiety pod wszystkimi biurami poselskimi PO, ale widać nie trafiło to do przekonania posłów" - mówił na antenie Polskiego Radia prezes PZD Eugeniusz Kondracki.

Eugeniusz Kondracki mówił w Jedynce, że Platforma Obywatelska chce zlikwidować ogrody działkowe na przestrzeni czasu. - Platforma proponuje likwidację ogrodów działkowych poprzez likwidację Polskiego Związku Działkowców. Związek ma wszelkie prawa do gruntu. Jeżeli zlikwiduje się związek, to wszystkie grunty wracają do skarbu państwa i do gmin. Działkowiec już nic nie będzie miał do gadania - podkreślił prezes Polskiego Związku Działkowców.

Pełny zapis rozmowy z Prezesem Eugeniuszem Kondrackim: TUTAJ

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 3

Wczoraj 132

W tygodniu 492

W miesiącu 3392

Wszystkich 469026

Kubik-Rubik Joomla! Extensions