Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

W dniach 17, 18, 19 lipca br. w gmachu Sejmu RP w Warszawie (przy ul. Wiejskiej 4/6/8) odbędą się kolejne posiedzenia  Podkomisji Nadzwyczajnej  Sejmu, powołanej przez Komisję Infrastruktury i Komisję Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej, która zajmuje się przygotowywaniem projektu nowej ustawy działkowej. W porządku obrad przewidziano rozpatrzenie projektu obywatelskiego i trzech projektów poselskich (PO, SP, SLD).

W posiedzeniu weźmie udział Prezes PZD Eugeniusz Kondracki. Komitet Inicjatywy Ustawodawczej Projektu Ustawy o ROD reprezentowali będą jego pełnomocnicy - mec. Bartłomiej Piech i mec. Tomasz Terlecki.

Każdego dnia obrady będą rozpoczynały się o godzinie 8.15.

Skład Podkomisji  tworzą posłowie:

PO:  Andrzej Kania, Marek Łapiński, Halina Rozpondek, Katarzyna Matusik-Lipiec, Adam Żyliński, Tomasz Smolarz, Krystyna Sibińska.

PiS: Bartosz Kownacki (przewodniczący),  Wojciech Zubowski, Grzegorz Schreiber, Stefan Strzałkowski.

PSL: Piotr Zgorzelski

RP: Dariusz Cezar Dziadzio

SLD: Zbyszek Zaborowski;

SP: Jarosław Żaczek

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 264

Wczoraj 287

W tygodniu 1616

W miesiącu 4415

Wszystkich 515160

Kubik-Rubik Joomla! Extensions