Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Finał Miejskiego Konkursu pn. "Zielona Szkoła – Nasza Przygoda z Przyrodą" 12 czerwca 2013 roku to dobra okazja aby pogratulować wszystkim laureatom, a także organizatorom i podziękować inwencji, włożonej w prowadzenie tematycznych ogrodów.

To najlepsza szkoła, to najlepsze lekcje przyrody, wpajania od dziecka zamiłowania do piękna oraz wyrabiania szacunku dla żmudnej, ale jakże wartościowej działalności młodzieży i wychowawców w pobudzaniu wrażliwości na piękno w tych małych umysłach, która owocować będzie poszanowaniem zieleni i piękna otaczającej nas przyrody.

Ta praca sprzyja rozwojowi rodzinnych ogrodów działkowych, prowadzonych przez Polski Związek Działkowców, a stanowiących urządzenia użyteczności publicznej dla rodzin działkowców i społeczeństwa.

Dziękujemy za poparcie zmagań w dążeniu do tego by Sejm RP przyjął dobrą ustawę dla działkowców, gwarantującą stabilną przyszłość dla ogrodów i kontakt z naturą dla rodzin.

Wierzymy, że poparcie społeczne zaowocuje właściwym kierunkiem prac sejmowych nad nową ustawą o ogrodach działkowych.

Nasze rodzinne ogrody działkowe otwarte są na szeroką współpracę ze szkołami. Zapraszamy wszystkich do naszych rodzinnych ogrodów działkowych.

Treść Odezwy uczestników konkursu TUTAJ

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 15

Wczoraj 215

W tygodniu 1245

W miesiącu 4578

Wszystkich 508001

Kubik-Rubik Joomla! Extensions