Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Na posiedzeniu KR PZD w dniu 24 lutego uchwalono Program modernizacji działek w ROD. Przedstawia on konkretne zadania zmierzające do modernizacji działek. W programie uwzględniono poszczególne elementy działek decydujące o stanie ich zagospodarowania (m.in.: altanę, ogrodzenie, nasadzenia roślinne, funkcjonalność działki, małą architekturę).
Celem programu jest szybkie doprowadzenie stanu zagospodarowania działek do wysokiego poziomu estetycznego, funkcjonalnego, ekologicznego i wizerunkowego. Ponadto program ma nakłonić oraz zainspirować działkowców do podjęcia działań modernizacyjnych. PZD wychodzi z założenia, że modernizację działek w ROD, obok Otwartego i Długofalowego Programu Modernizacji ROD należy pilnie i sprawnie realizować postrzegając ją jako zmianę wizerunku ROD w społeczeństwie, aby ogrody działkowe stały się estetycznymi, dobrze zagospodarowanymi terenami zieleni w miastach i tak były postrzegane przez społeczeństwo, władze, media i samych działkowców.

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 161

Wczoraj 174

W tygodniu 161

W miesiącu 3316

Wszystkich 484998

Kubik-Rubik Joomla! Extensions