Polecamy:

Galeria ROD "Górki Ustowskie"

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Aktualności z ROD "Górki Ustowskie"

Notatka z uzgodnień

Osoby uzgadniające:

1. Roman Krempski - R O D „ Górki Ustowskie”
2. Grzegorz Ratajczyk - R O D „ Górki Ustowskie”
3. Wojciech Ratowski - EKOTECH Sp. z o.o.
4. Sławomir Juszczyk - EKOTECH Sp. z o.o.

Uzgodniono:

1. Przedstawiciel firmy EKOTECH poinformował o przewidywanych pracach:

- planowane jest  uporządkowanie i niwelacja terenu.
- zakończenie prac przewiduje się na koniec listopada 2012 r. 2. Dla zapewnienia możliwości wypoczynku osobom z działek, prace nie będą wykonywane w weekendy.
3. W trakcie prac EKOTECH szczególnie będzie dbał o zabezpieczenia terenu przed pyleniem. Droga dojazdowa oraz niwelowany teren będzie na bieżąco zraszany wodą.
4. Samochody ciężarowe dostarczające materiał poruszały się będą z częstotliwością ok. 4 - 6 szt. na godzinę. Samochody te wjeżdżały będą na teren posesji tylko na jej początku, tj. w okolicach zlokalizowania biura budowy.
5. Zostaną wykonane na drodze dojazdowej miejsca umożliwiające ominięcie się pojazdów, tzw. mijanka.
6. Droga dojazdowa do niwelowanego terenu zostanie wyrównana i na bieżąco będzie wyrównywana, po zakończeniu prac droga zostanie uporządkowana i  wyrównana.
7. Firma EKOTECH zgodziła się udostępnić nieodpłatnie mini koparkę, wraz  z operatorem, w celu wykonania wykopów, pod ułożenie rurociągów odwadniających, w miejscach wskazanych przez Zarząd ROD. Termin wykonania do uzgodnienia.

Mapa "Górki Ustowskie"

 

Licznik wejść

Dzisiaj 158

Wczoraj 174

W tygodniu 158

W miesiącu 3313

Wszystkich 484995

Kubik-Rubik Joomla! Extensions