Polecamy:

Prasa Działkowa

 

Japońskie ogrody

Ogrody działkowe w Japonii.

W  ogrodzie działkowym Hagidai na 106 rodzin jest 117 działek. Jedna działka ma powierzchnie 30 metrów kwadratowych. Każdy rok działalności ogrodu działkowego Hagidai zaczyna się od walnego zgromadzenia. Obejrzyj jak wyglądają ogrody działkowe w Japonii - kliknij

Nasza współpraca

Szanowny Pan
Paweł Tarczyński
DYREKTOR ZARZĄDU DRÓG I TRANSPORTU MIEJSKIEGO
W SZCZECINIE


W imieniu Polskiego Związku Działkowców, a także działkowców Szczecina, serdecznie Panu dziękujemy za owocną współpracę ze społecznym ruchem ogrodnictwa działkowego na terenie miasta Szczecina, zrozumienie potrzeb jego istnienia i rozwoju oraz pomoc w utrzymaniu czystości i porządku w sąsiedztwie rodzinnych ogrodów działkowych na terenie naszego miasta, a także wspieranie działań działkowców na rzecz ochrony środowiska i rekultywacji terenów zielonych.
Dziękujemy za wdrażanie i realizację zadania ochrony środowiska i rekultywacji terenów zielonych miasta Szczecina, a także stwarzanie warunków godnego wypoczynku dla ludzi szczególnie potrzebujących.

Prezes OZ PZD w Szczecinie - mgr Tadeusz Jarzębak
Sekretarz OZ PZD w Szczecinie - inż. Edward Grabowski

Szczecin, 14 październik 2005 roku

Szanowny Pan
Andrzej Bąkowski
KOORDYNATOR ZADANIA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA I REKULTYWACJI TERENÓW ZIELONYCH
MIASTA SZCZECINA


W imieniu działkowców miasta Szczecina, serdecznie Panu dziękujemy za owocną współpracę ze społecznym ruchem ogrodnictwa działkowego na terenie naszego miasta, zrozumienie potrzeb jego istnienia i rozwoju oraz pomoc w utrzymaniu czystości i porządku w sąsiedztwie rodzinnych ogrodów działkowych.
Dziękujemy za wdrażanie i realizację zadania ochrony środowiska i rekultywacji terenów zielonych miasta Szczecina, a także stwarzanie warunków godnego wypoczynku dla ludzi szczególnie potrzebujących.
Zaangażowanie pracowników Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego przyniosło wymierny efekt w postaci estetycznego wyglądu naszych dzielnic i ogrodów.

Prezes OZ PZD w Szczecinie - mgr Tadeusz Jarzębak
Sekretarz OZ PZD w Szczecinie - inż. Edward Grabowski

Szczecin, 14 październik 2005 roku

Pan
insp. Miłosław Denis
KOMENDANT
POWIATOWEJ POLICJI
W CHOSZCZNIE


Za owocną współpracę ze społecznym ruchem ogrodnictwa działkowego na Ziemi Choszczeńskiej, za zrozumienie potrzeb jego istnienia i rozwoju oraz za wspieranie wszystkich poczynań działkowców w integrowaniu lokalnych społeczności.
Dziękujemy za wdrażanie i realizację programu "Bezpieczny Ogród", a także stwarzanie warunków niesienia wymiernej pomocy materialnej oraz godnego wypoczynku dla ludzi szczególnie jej potrzebujących.

Prezes OZ PZD w Szczecinie - mgr Tadeusz Jarzębak
Sekretarz OZ PZD w Szczecinie - inż. Edward Grabowski

Szczecin, 1 grudzień 2004 roku

Pan
Zbigniew Parzych
p. o. KOMENDANTA
STRAŻY MIEJSKIEJ
W CHOSZCZNIE


Za owocną współpracę ze społecznym ruchem ogrodnictwa działkowego na Ziemi Choszczeńskiej, za zrozumienie potrzeb jego istnienia i rozwoju oraz za wspieranie wszystkich poczynań działkowców w integrowaniu lokalnych społeczności.
Dziękujemy za wdrażanie i realizację programu "Bezpieczny Ogród", a także stwarzanie warunków niesienia wymiernej pomocy materialnej oraz godnego wypoczynku dla ludzi szczególnie jej potrzebujących.

Prezes OZ PZD w Szczecinie - mgr Tadeusz Jarzębak
Sekretarz OZ PZD w Szczecinie - inż. Edward Grabowski

Szczecin, 1 grudzień 2004 roku

wstecz [...] dalej

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 419

Wczoraj 384

W tygodniu 842

W miesiącu 5019

Wszystkich 264037

Kubik-Rubik Joomla! Extensions