Polecamy:

Wieści z Okręgu

Posiedzenie Okręgowej Rady PZD w Szczecinie

Okręgowa Rada PZD w Szczecinie odbyła swoje kolejne XII posiedzenie w dniu 11 marca 2024 roku, przy. 74,1 % frekwencji.

Więcej…

Posiedzenie Okręgowej Rady

11 grudnia 2023 r. obradowała Okręgowa Rada PZD w Szczecinie. Program XVI  posiedzenia Okręgowej Rady był urozmaicony a dotyczył wielu dziedzin życia związkowego w skali ogólnokrajowej i okręgowej.

Więcej…

Posiedzenie Okręgowej Rady

23 marca br. obradowała Okręgowa Rada PZD w Szczecinie na kolejnym XIV posiedzeniu, które odbyło się przy 76% frekwencji członków Okręgowej Rady z udziałem Przewodniczącego Okręgowej Komisji Rewizyjnej Pana Eugeniusza Rabuskiego.

Obradom przewodniczył Prezes Okręgu, który powitał uczestników. Po przyjęciu porządku obrad oraz wyborze komisji uchwał i wniosków przystąpiono do realizacji porządku dziennego.

Więcej…

13 czerwca br. obradowała Okręgowa Rada na XII posiedzeniu

Po przywitaniu członków Okręgowej Rady i przewodniczącego Okręgowej Komisji Rewizyjnej oraz po zatwierdzeniu porządku obrad i wyborze Komisji Uchwał i Wniosków prezes Okręgu omówił najważniejsze problemy, którymi żyje dzisiaj Związek w tym nasz Okręg szczeciński.

Więcej…

Posiedzenie Okręgowej Rady w ROD Przyjaźń w Szczecinie w dniu 08.11.2021 r.

ROD Przyjaźń, położony na wyjątkowo urozmaiconym terenie, sięgający swoim początkiem roku 1901, zadbany i prowadzony w sposób należyty przez zarząd ROD, kierowany przez panią Kazimierę Wadowską – posiada 1050 działek. Wszystkie są zagospodarowane, a dom działkowca swoją estetyką i urządzeniem przyciąga uwagę każdego, kto się tutaj pojawi.

Więcej…

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

W dniu 17.09.2022 r. w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym im.700 –lecia w Płotach odbył się pierwszy w historii Ogrodu Dzień Działkowca. Piknik na zakończenie sezonu ogrodowego był okazją do spotkania i wspólnej zabawy działkowców, którzy przez cały rok wytrwale pracowali na swoich działkach.

W trakcie pikniku oprócz grillowania, zabaw tematycznych, występu muzycznego jednego z działkowców, rozstrzygnięto ogrodowy konkurs „Na największą dynię w Ogrodzie”. Do konkursu zgłoszono 6 dyń. Rekordzistka wyhodowana przez panią Elżbietę Ostrowską ważyła ponad 30 kg. Drugie miejsce zajęła dynia pana Jana Wojtczaka -17 kg, a trzecie dynia wyhodowana przez panią Teresę Janczewską -13 kg. Uczestnicy  konkursu otrzymali ogromne brawa i nagrody rzeczowe, przydatne na działce.

Gratulujemy zwycięzcom. Udział działkowców na pikniku pokazał, że nawet deszczowa pogoda nie jest w stanie ich odstraszyć od spotkania na działkach.

Mamy nadzieję  iż nie było to ostatnie spotkanie towarzyskie ogółu działkowców i w przyszłym roku dopisze nie tylko frekwencja , ale i pogoda.

Zarząd ROD

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 132

Wczoraj 201

W tygodniu 132

W miesiącu 4373

Wszystkich 495404

Kubik-Rubik Joomla! Extensions