Polecamy:

Wieści z Okręgu

13 czerwca br. obradowała Okręgowa Rada na XII posiedzeniu

Po przywitaniu członków Okręgowej Rady i przewodniczącego Okręgowej Komisji Rewizyjnej oraz po zatwierdzeniu porządku obrad i wyborze Komisji Uchwał i Wniosków prezes Okręgu omówił najważniejsze problemy, którymi żyje dzisiaj Związek w tym nasz Okręg szczeciński.

Więcej…

Posiedzenie Okręgowej Rady w ROD Przyjaźń w Szczecinie w dniu 08.11.2021 r.

ROD Przyjaźń, położony na wyjątkowo urozmaiconym terenie, sięgający swoim początkiem roku 1901, zadbany i prowadzony w sposób należyty przez zarząd ROD, kierowany przez panią Kazimierę Wadowską – posiada 1050 działek. Wszystkie są zagospodarowane, a dom działkowca swoją estetyką i urządzeniem przyciąga uwagę każdego, kto się tutaj pojawi.

Więcej…

Relacja z ostatniego posiedzenia okręgowej rady w kadencji 2015-2019

12 sierpnia br., w siedzibie Okręgu odbyło się ostanie w kadencji posiedzenie Okręgowej Rady z udziałem wszystkich członków Okręgowej Komisji Rewizyjnej. Po zatwierdzeniu porządku obrad i powołaniu komisji uchwał i wniosków przystąpiono do realizacji przyjętego porządku posiedzenia.

Więcej…

Obradowała Okręgowa Rada w Szczecinie

Zgodnie z planem pracy 3.06.br., obradowała Okręgowa Rada PZD. W obradach wzięli udział jej członkowie oraz przewodniczący Okręgowej Komisji Rewizyjnej. Po otwarciu obrad, zatwierdzeniu porządku i wyborze komisji uchwal i wniosków, prezes Okręgu przedstawił ogólną sytuację PZD, z uwzględnieniem szczecińskiego okręgu. Zwrócił uwagę na aktywność oraz na skuteczność Krajowej Jednostki, w tworzeniu nowego prawa w zakresie utrzymania czystości w gminach, o gospodarce nieruchomościami, planowaniu przestrzennym i prawie budowlanym.

Więcej…

Obrady Okręgowej Rady PZD

Zgodnie z planem, w dniu 14.03 br., obradowała Okręgowa Rada na zwyczajnym posiedzeniu. Przy frekwencji 90%, zatwierdzono porządek dzienny, który obejmował:

1. sprawozdanie z działalności Okręgu za rok 2018

2. sprawozdanie finansowe Okręgu za rok 2018

3. preliminarz Okręgu na rok 2019

Więcej…

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Święto Kobiet corocznie obchodzone z wielkim pietyzmem na świecie, jest doskonałą okazją do wyrażenia KOBIETOM wdzięczności za ich walory i ciepło, cementujące każda rodzinę i codzienne życie społeczne.

Doceniamy ich patriotyzm i pracę, często niewymierną, lecz niezbędną dla zdrowego funkcjonowania społeczeństwa.

Doceniamy ich postawę prospołeczną, zdolności organizacyjne i umiejętność godzenia przeciwności.

Dzisiaj w okresie wojny na Ukrainie ich działania są dostrzegane na wszystkich frontach.

To cały kobiecy - personel medyczny walczący o życie ludzkie, wolontariusze, samorządowcy, politycy, nauczyciele oraz niezliczona ilość kobiet bezimiennych niesie codziennie dobro, tak nieocenione a niezbędne dla wszystkich.

Za wszystko wyrażamy podziękowanie i wdzięczność. Kobietom - działkowcom słowa uznania za piękne działki i ogrody.

Społecznikom za trud pracy w organach statutowych PZD, od ogrodów począwszy po Krajową Jednostkę oraz wszystkim, ofiarnie pracującym Paniom w Polskim Związku Działkowców w całym kraju, składamy życzenia wspaniałego Święta, dobrego zdrowia a nader wszystko POKOJU i powrotu do normalnego życia.

100  lat! Okręgowy Zarząd PZD

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 55

Wczoraj 125

W tygodniu 322

W miesiącu 2589

Wszystkich 443332

Kubik-Rubik Joomla! Extensions