Polecamy:

Wieści z Okręgu

Posiedzenie Okręgowej Rady PZD w Szczecinie

Okręgowa Rada PZD w Szczecinie odbyła swoje kolejne XII posiedzenie w dniu 11 marca 2024 roku, przy. 74,1 % frekwencji.

Więcej…

Posiedzenie Okręgowej Rady

11 grudnia 2023 r. obradowała Okręgowa Rada PZD w Szczecinie. Program XVI  posiedzenia Okręgowej Rady był urozmaicony a dotyczył wielu dziedzin życia związkowego w skali ogólnokrajowej i okręgowej.

Więcej…

Posiedzenie Okręgowej Rady

23 marca br. obradowała Okręgowa Rada PZD w Szczecinie na kolejnym XIV posiedzeniu, które odbyło się przy 76% frekwencji członków Okręgowej Rady z udziałem Przewodniczącego Okręgowej Komisji Rewizyjnej Pana Eugeniusza Rabuskiego.

Obradom przewodniczył Prezes Okręgu, który powitał uczestników. Po przyjęciu porządku obrad oraz wyborze komisji uchwał i wniosków przystąpiono do realizacji porządku dziennego.

Więcej…

13 czerwca br. obradowała Okręgowa Rada na XII posiedzeniu

Po przywitaniu członków Okręgowej Rady i przewodniczącego Okręgowej Komisji Rewizyjnej oraz po zatwierdzeniu porządku obrad i wyborze Komisji Uchwał i Wniosków prezes Okręgu omówił najważniejsze problemy, którymi żyje dzisiaj Związek w tym nasz Okręg szczeciński.

Więcej…

Posiedzenie Okręgowej Rady w ROD Przyjaźń w Szczecinie w dniu 08.11.2021 r.

ROD Przyjaźń, położony na wyjątkowo urozmaiconym terenie, sięgający swoim początkiem roku 1901, zadbany i prowadzony w sposób należyty przez zarząd ROD, kierowany przez panią Kazimierę Wadowską – posiada 1050 działek. Wszystkie są zagospodarowane, a dom działkowca swoją estetyką i urządzeniem przyciąga uwagę każdego, kto się tutaj pojawi.

Więcej…

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Święto Kobiet corocznie obchodzone z wielkim pietyzmem na świecie, jest doskonałą okazją do wyrażenia KOBIETOM wdzięczności za ich walory i ciepło, cementujące każda rodzinę i codzienne życie społeczne.

Doceniamy ich patriotyzm i pracę, często niewymierną, lecz niezbędną dla zdrowego funkcjonowania społeczeństwa.

Doceniamy ich postawę prospołeczną, zdolności organizacyjne i umiejętność godzenia przeciwności.

Dzisiaj w okresie wojny na Ukrainie ich działania są dostrzegane na wszystkich frontach.

To cały kobiecy - personel medyczny walczący o życie ludzkie, wolontariusze, samorządowcy, politycy, nauczyciele oraz niezliczona ilość kobiet bezimiennych niesie codziennie dobro, tak nieocenione a niezbędne dla wszystkich.

Za wszystko wyrażamy podziękowanie i wdzięczność. Kobietom - działkowcom słowa uznania za piękne działki i ogrody.

Społecznikom za trud pracy w organach statutowych PZD, od ogrodów począwszy po Krajową Jednostkę oraz wszystkim, ofiarnie pracującym Paniom w Polskim Związku Działkowców w całym kraju, składamy życzenia wspaniałego Święta, dobrego zdrowia a nader wszystko POKOJU i powrotu do normalnego życia.

100  lat! Okręgowy Zarząd PZD

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 131

Wczoraj 201

W tygodniu 131

W miesiącu 4372

Wszystkich 495403

Kubik-Rubik Joomla! Extensions