Polecamy:

Wieści z Okręgu

Posiedzenie Okręgowej Rady PZD w Szczecinie

Okręgowa Rada PZD w Szczecinie odbyła swoje kolejne XII posiedzenie w dniu 11 marca 2024 roku, przy. 74,1 % frekwencji.

Więcej…

Posiedzenie Okręgowej Rady

11 grudnia 2023 r. obradowała Okręgowa Rada PZD w Szczecinie. Program XVI  posiedzenia Okręgowej Rady był urozmaicony a dotyczył wielu dziedzin życia związkowego w skali ogólnokrajowej i okręgowej.

Więcej…

Posiedzenie Okręgowej Rady

23 marca br. obradowała Okręgowa Rada PZD w Szczecinie na kolejnym XIV posiedzeniu, które odbyło się przy 76% frekwencji członków Okręgowej Rady z udziałem Przewodniczącego Okręgowej Komisji Rewizyjnej Pana Eugeniusza Rabuskiego.

Obradom przewodniczył Prezes Okręgu, który powitał uczestników. Po przyjęciu porządku obrad oraz wyborze komisji uchwał i wniosków przystąpiono do realizacji porządku dziennego.

Więcej…

13 czerwca br. obradowała Okręgowa Rada na XII posiedzeniu

Po przywitaniu członków Okręgowej Rady i przewodniczącego Okręgowej Komisji Rewizyjnej oraz po zatwierdzeniu porządku obrad i wyborze Komisji Uchwał i Wniosków prezes Okręgu omówił najważniejsze problemy, którymi żyje dzisiaj Związek w tym nasz Okręg szczeciński.

Więcej…

Posiedzenie Okręgowej Rady w ROD Przyjaźń w Szczecinie w dniu 08.11.2021 r.

ROD Przyjaźń, położony na wyjątkowo urozmaiconym terenie, sięgający swoim początkiem roku 1901, zadbany i prowadzony w sposób należyty przez zarząd ROD, kierowany przez panią Kazimierę Wadowską – posiada 1050 działek. Wszystkie są zagospodarowane, a dom działkowca swoją estetyką i urządzeniem przyciąga uwagę każdego, kto się tutaj pojawi.

Więcej…

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

W dniu 19.08.2023 r . w ROD im. F. Chopina w Stargardzie, odbył się festyn w ramach obchodów Dnia Działkowca. Prezes Zarządu ROD im. „F. Chopina” Janusz Borowski rozpoczął  od przywitania przybyłych Gości i Działkowców. Na uroczystość  przybyli Prezydent Stargardu Pan Rafał Zając, Wicestarosta Powiatu Stargard Pan Łukasz Wielgosz z ramienia Zarządu Okręgowego PZD w Szczecinie uczestniczył Pan Zbigniew Baran.

 

Pan Prezes w imieniu wszystkich Działkowców podziękował Panu Prezydentowi za wspieranie Ogrodu i wręczył okolicznościową statuetkę. Zaproszeni goście przekazali gratulacje i życzenia dla działkowców z okazji ich święta. Pani Sekretarz Zarządu Genowefa Waszak, wręczyła dyplomy i upominki Działkowcom biorącym udział w konkursie na najładniejszą działkę.

 

 

Przy wspólnym grillowaniu kiełbasek oraz spożywaniu pysznej grochówki, był czas na wspomnienia minionych lat oraz o planowanych zamierzeniach na przyszłość w ogrodzie. Dzieci spędzały czas na Placu Zabaw z Panią  Animatorką, były zabawy, konkursy z  nagrodami i wiele innych atrakcji. Popcorn i wata cukrowa, która była dostępna za darmo bez ograniczeń , królowała nie tylko wśród Dzieci.

 

 

Od godziny 17 rozpoczęła się zabawa taneczna, która zakończyła się po godzinie 24. Słoneczna, ładna pogoda wpisała się w dobry nastrój i humor wszystkich uczestników tej uroczystości.

Do zobaczenia za rok.

 

Zarząd ROD

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 2

Wczoraj 207

W tygodniu 671

W miesiącu 4567

Wszystkich 501608

Kubik-Rubik Joomla! Extensions