Polecamy:

Wieści z Okręgu

Posiedzenie Okręgowej Rady PZD w Szczecinie

Okręgowa Rada PZD w Szczecinie odbyła swoje kolejne XII posiedzenie w dniu 11 marca 2024 roku, przy. 74,1 % frekwencji.

Więcej…

Posiedzenie Okręgowej Rady

11 grudnia 2023 r. obradowała Okręgowa Rada PZD w Szczecinie. Program XVI  posiedzenia Okręgowej Rady był urozmaicony a dotyczył wielu dziedzin życia związkowego w skali ogólnokrajowej i okręgowej.

Więcej…

Posiedzenie Okręgowej Rady

23 marca br. obradowała Okręgowa Rada PZD w Szczecinie na kolejnym XIV posiedzeniu, które odbyło się przy 76% frekwencji członków Okręgowej Rady z udziałem Przewodniczącego Okręgowej Komisji Rewizyjnej Pana Eugeniusza Rabuskiego.

Obradom przewodniczył Prezes Okręgu, który powitał uczestników. Po przyjęciu porządku obrad oraz wyborze komisji uchwał i wniosków przystąpiono do realizacji porządku dziennego.

Więcej…

13 czerwca br. obradowała Okręgowa Rada na XII posiedzeniu

Po przywitaniu członków Okręgowej Rady i przewodniczącego Okręgowej Komisji Rewizyjnej oraz po zatwierdzeniu porządku obrad i wyborze Komisji Uchwał i Wniosków prezes Okręgu omówił najważniejsze problemy, którymi żyje dzisiaj Związek w tym nasz Okręg szczeciński.

Więcej…

Posiedzenie Okręgowej Rady w ROD Przyjaźń w Szczecinie w dniu 08.11.2021 r.

ROD Przyjaźń, położony na wyjątkowo urozmaiconym terenie, sięgający swoim początkiem roku 1901, zadbany i prowadzony w sposób należyty przez zarząd ROD, kierowany przez panią Kazimierę Wadowską – posiada 1050 działek. Wszystkie są zagospodarowane, a dom działkowca swoją estetyką i urządzeniem przyciąga uwagę każdego, kto się tutaj pojawi.

Więcej…

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

W poprzednią sobotę 09.09.2023r. odbyła się uroczystość „Dzień Działkowca 2023” w ROD „POLANA” w Szczecinie.

Prezes Wacława Wiśniewska powitała gościa z ramienia PZD Okręgu w Szczecinie – Dyrektora Pana Tomasza Olkuskiego oraz wszystkich działkowców ich rodzin i gości.

Prezes omówiła sytuację Związku oraz aktualne sprawy ogrodu.

Następnie prezes podziękowała za współpracę członkom Zarządu, Komisji Rewizyjnej, Komisji Problemowej i gospodarzom sektorów.

Podkreśliła również, że jest w naszym ogrodzie grupa ludzi, którzy bardzo angażują się w sprawy całego ogrodu i w tym miejscu prezes podziękowała wszystkim działkowcom za pracę, trud przyczyniając się w ten sposób do rozwoju i upiększania ogrodu. 

Działkowcom najbardziej dbającym o wygląd działek oraz angażującym się w prace dla ogrodu wręczono podziękowanie. Wyróżniono piętnaście działek dyplomami i upominkami.

Poproszono gościa P. Tomasza Olkuskiego o zabranie głosu, który omówił sytuację Związku, a także podkreślił dobrą pracę Zarządu oraz pogratulował osobom wyróżnionym.

Na zakończenie części oficjalnej prezes wszystkim obecnym złożyła najlepsze życzenia i zaprosiła do konsumpcji i zabawy przy muzyce na żywo.

Prezes Zarządu ROD "Polana"

Wacława Wiśniewska

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 268

Wczoraj 287

W tygodniu 1620

W miesiącu 4419

Wszystkich 515164

Kubik-Rubik Joomla! Extensions