Polecamy:

Wieści z Okręgu

Posiedzenie Okręgowej Rady

11 grudnia 2023 r. obradowała Okręgowa Rada PZD w Szczecinie. Program XVI  posiedzenia Okręgowej Rady był urozmaicony a dotyczył wielu dziedzin życia związkowego w skali ogólnokrajowej i okręgowej.

Więcej…

Posiedzenie Okręgowej Rady

23 marca br. obradowała Okręgowa Rada PZD w Szczecinie na kolejnym XIV posiedzeniu, które odbyło się przy 76% frekwencji członków Okręgowej Rady z udziałem Przewodniczącego Okręgowej Komisji Rewizyjnej Pana Eugeniusza Rabuskiego.

Obradom przewodniczył Prezes Okręgu, który powitał uczestników. Po przyjęciu porządku obrad oraz wyborze komisji uchwał i wniosków przystąpiono do realizacji porządku dziennego.

Więcej…

13 czerwca br. obradowała Okręgowa Rada na XII posiedzeniu

Po przywitaniu członków Okręgowej Rady i przewodniczącego Okręgowej Komisji Rewizyjnej oraz po zatwierdzeniu porządku obrad i wyborze Komisji Uchwał i Wniosków prezes Okręgu omówił najważniejsze problemy, którymi żyje dzisiaj Związek w tym nasz Okręg szczeciński.

Więcej…

Posiedzenie Okręgowej Rady w ROD Przyjaźń w Szczecinie w dniu 08.11.2021 r.

ROD Przyjaźń, położony na wyjątkowo urozmaiconym terenie, sięgający swoim początkiem roku 1901, zadbany i prowadzony w sposób należyty przez zarząd ROD, kierowany przez panią Kazimierę Wadowską – posiada 1050 działek. Wszystkie są zagospodarowane, a dom działkowca swoją estetyką i urządzeniem przyciąga uwagę każdego, kto się tutaj pojawi.

Więcej…

Relacja z ostatniego posiedzenia okręgowej rady w kadencji 2015-2019

12 sierpnia br., w siedzibie Okręgu odbyło się ostanie w kadencji posiedzenie Okręgowej Rady z udziałem wszystkich członków Okręgowej Komisji Rewizyjnej. Po zatwierdzeniu porządku obrad i powołaniu komisji uchwał i wniosków przystąpiono do realizacji przyjętego porządku posiedzenia.

Więcej…

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Dnia 09.09.2023 odbył się DZIEŃ DZIAŁKOWCA w naszym Ogrodzie. Impreza rozpoczęła się o godz. 14:00 od animacji dla dzieci. Był dmuchany zamek, gry, układanki, malowanie twarzy, słodycze i napoje dla najmłodszych. W zabawach brali udział również rodzice.

Następnie o godz. 17:00 rozpoczęła się impreza dla Działkowców, przemówieniem wstępnym wygłoszonym przez Panią Prezes Zarządu Ogrodu (ponieważ było to pierwsze publiczne przemówienie trwało bardzo krótko). W naszej uroczystości uczestniczył też wiceprezes Okręgu pan Czesław Skonecki, podczas uroczystości został odczytany list z Okręgu podpisany przez Prezesa Okręgu PZD w Szczecinie Pana Tadeusza Jarzębaka.

Po części oficjalnej nastąpiło podziękowanie dla nowego Zarządu za zorganizowanie DNIA DZIAŁKOWCA oraz dla wszystkich DZIAŁKOWICZÓW, którzy tak licznie przynieśli swoje własne wypieki.

Była wydawana również zupa grochowa gotowana przez naszą kadrę i kiełbaska z grilla.

Rozdawane były DYPLOMY za PIĘKNIE ZAGOSPODAROWANE DZIAŁKI (działkowicze, którzy otrzymali DYPLOMY zostali wybrani na podstawie oceny podczas przeglądu działek w 2023 roku).

Po przemowach i podziękowaniach wszyscy ruszyli na parkiet przy muzyce DJ, który rewelacyjnie prowadził imprezę aż do późnych godzin nocnych.

Zdjęcia z imprezy poniżej.

 

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 161

Wczoraj 174

W tygodniu 161

W miesiącu 3316

Wszystkich 484998

Kubik-Rubik Joomla! Extensions