Polecamy:

Wieści z Okręgu

Relacja z ostatniego posiedzenia okręgowej rady w kadencji 2015-2019

12 sierpnia br., w siedzibie Okręgu odbyło się ostanie w kadencji posiedzenie Okręgowej Rady z udziałem wszystkich członków Okręgowej Komisji Rewizyjnej. Po zatwierdzeniu porządku obrad i powołaniu komisji uchwał i wniosków przystąpiono do realizacji przyjętego porządku posiedzenia.

Więcej…

Obradowała Okręgowa Rada w Szczecinie

Zgodnie z planem pracy 3.06.br., obradowała Okręgowa Rada PZD. W obradach wzięli udział jej członkowie oraz przewodniczący Okręgowej Komisji Rewizyjnej. Po otwarciu obrad, zatwierdzeniu porządku i wyborze komisji uchwal i wniosków, prezes Okręgu przedstawił ogólną sytuację PZD, z uwzględnieniem szczecińskiego okręgu. Zwrócił uwagę na aktywność oraz na skuteczność Krajowej Jednostki, w tworzeniu nowego prawa w zakresie utrzymania czystości w gminach, o gospodarce nieruchomościami, planowaniu przestrzennym i prawie budowlanym.

Więcej…

Obrady Okręgowej Rady PZD

Zgodnie z planem, w dniu 14.03 br., obradowała Okręgowa Rada na zwyczajnym posiedzeniu. Przy frekwencji 90%, zatwierdzono porządek dzienny, który obejmował:

1. sprawozdanie z działalności Okręgu za rok 2018

2. sprawozdanie finansowe Okręgu za rok 2018

3. preliminarz Okręgu na rok 2019

Więcej…

UROCZYSTA SESJA OKRĘGOWEJ RADY PZD W SZCZECINIE 

Uroczysta sesja, w której udział wzięli członkowie Okręgowej Rady oraz Okręgowej Komisji Rewizyjnej i przewodniczący Kolegiów Prezesów, odbyła się w domu działkowca ROD „Przyjaźń” w Szczecinie.

Więcej…

Spotkanie Organizacji Pozarządowych Pod Platanami 

W ostatni weekend maja, Polski Związek Działkowców  brał udział w XVII  Szczecińskim Spotkaniu Organizacji Pozarządowych Pod Platanami na Jasnych Błoniach. Wydarzenie organizowane było w ramach XII edycji Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych, a objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Szczecin.

Więcej…

Prasa Działkowa

 

Japońskie ogrody

Ogrody działkowe w Japonii.

W  ogrodzie działkowym Hagidai na 106 rodzin jest 117 działek. Jedna działka ma powierzchnie 30 metrów kwadratowych. Każdy rok działalności ogrodu działkowego Hagidai zaczyna się od walnego zgromadzenia. Obejrzyj jak wyglądają ogrody działkowe w Japonii - kliknij

Zarząd Ogrodu corocznie organizuje z "wielką pompą" obchody DNIA DZIECKA. Rodzice, dzieci, dziadkowie /szczególnie dziadkowie/ już wcześniej dopominają się  o program uroczystości, i czy aby na pewno będą wozy bojowe Straży Pożarnej, policyjne radiowozy, a przede wszystkim tak oczekiwane przez dzieci konkursy, zabawy, nagrody, słodycze i pokazy strażaków i policjantów.

BYŁO WSZYSTKO! W NADMIARZE

Widok "malucha" za kierownicą wozu bojowego Straży Pożarnej, lub siedzącego w policyjnym radiowozie z włączoną syreną - to niezapomniane wrażenia dla tych dzieci, będą długo o: tym pamiętać. W ich wieku każdy chce być strażakiem.

Szczególnie dzieci z sąsiadujących osiedli były oczarowane zabawami, nagrodami i serdecznym przyjęciem przez działkowców. Dla nas wszystkie dzieci są jednakowo traktowane, lubimy obserwować ich radość z organizowanych przez Ogród uroczystości.

Po to są Ogrody Działkowe! Właśnie na DNIU DZIECKA bawią się jednakowo dziadkowie - emeryci, babcie, rodzice i DZIECI.

Zrobiliśmy DZIEŃ DZIECKA nie tylko dla działkowców. Wieść a pięknej dla dzieci zabawie rozeszła się już od lat na przyległych do ogrodu dzielnicach Szczecina, cieszymy się z popularności naszych zabaw   i zawsze będziemy służyć społeczeństwu dla dobra Ich dzieci i odpoczynku w ogóle wśród pięknych, pachnących wiosną działek.

Fotografie TUTAJ

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 240

Wczoraj 326

W tygodniu 937

W miesiącu 2375

Wszystkich 250876

Kubik-Rubik Joomla! Extensions