Polecamy:

Prasa Działkowa

 

Japońskie ogrody

Ogrody działkowe w Japonii.

W  ogrodzie działkowym Hagidai na 106 rodzin jest 117 działek. Jedna działka ma powierzchnie 30 metrów kwadratowych. Każdy rok działalności ogrodu działkowego Hagidai zaczyna się od walnego zgromadzenia. Obejrzyj jak wyglądają ogrody działkowe w Japonii - kliknij

Artykuły

Pan
Sylwester Chruszcz
Poseł do Parlamentu Europejskiego
Liga Polskich Rodzin

Składamy Panu serdeczne podziękowanie za przesłane wyrazy poparcia dla podejmowanych starań przez Polski Związek Działkowców, o zachowanie ogrodów działkowych w interesie wielomilionowej rodziny Działkowców w Polsce, skupiającej ludzi szczególnie potrzebujących wsparcia ze strony społeczeństwa.
Wyrażamy gotowość do dalszej współpracy.

Prezes OZ PZD w Szczecinie - mgr Tadeusz Jarzębak
Sekretarz OZ PZD w Szczecinie - inż. Edward Grabowski

Szczecin, styczeń 2006 roku

Pani
Krystyna Krawczyk
PREZES ZARZĄDU
PRACOWNICZEGO OGRODU DZIAŁKOWEGO
im. "STEFANA CZARNIECKIEGO"
w Stargardzie Szczecińskim

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie gratuluje spaniałego dorobku artystycznego, zaprezentowanego na wystawie Prac Malarskich Krystyny Krawczyk połączonego z przepięknym koncertem chóru i orkiestry uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Stargardzie Szczecińskim.
Doznania artystyczne malarstwa oraz muzyki i śpiewu Polskich kolęd tworzą fundament, na którym ostoi się narodowa tradycja bożonarodzeniowa.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Prezes OZ PZD w Szczecinie - mgr Tadeusz Jarzębak
Sekretarz OZ PZD w Szczecinie - inż. Edward Grabowski

Szczecin, 13 styczeń 2005 roku

Panu
Kazimierzowi Lipińskiemu
Burmistrzowi Miasta i Gminy
w Pyrzycach

Za owocną współpracę ze społecznym ruchem ogrodnictwa działkowego na Ziemi Pyrzyckiej, za zrozumienie potrzeb jego istnienia i rozwoju oraz za wspieranie wszystkich poczynań działkowców w integrowaniu lokalnych społeczności, ochronie środowiska naturalnego i stwarzania warunków niesienia wymiernej pomocy materialnej oraz godnego wypoczynku dla ludzi szczególnie jej potrzebujących.

Prezes OZ PZD w Szczecinie - mgr Tadeusz Jarzębak
Sekretarz OZ PZD w Szczecinie - inż. Edward Grabowski

Pan
dr Andrzej Łapkiewicz
Redaktor Naczelny
"KURIERA SZCZECIŃSKIEGO"


Szanowny Panie Redaktorze

Działkowcy Okręgu Szczecińskiego Polskiego Związku Działkowców pozdrawiają gorąco Kierownictwo, dziennikarzy oraz wszystkich pracowników Redakcji "Kuriera Szczecińskiego", obchodzącego w 2005 roku wspaniały jubileusz 60-lecia publicznej służby społeczeństwu Województwa Zachodniopomorskiego
"Kurier Szczeciński" - tak bliska sercu każdego Szczecinianina - codzienna gazeta, związana z mieszkańcami Ziemi Szczecińskiej na dobre i na złe, od zarania życia Polaków na tej ziemi po II Wojnie Światowej, wniosła historyczny wkład w odbudowę, zagospodarowanie oraz stwarzanie warunków do rozwoju polskości tej ziemi.
"Kurier Szczeciński", dzięki obiektywizmowi i codziennej wrażliwości na wszystko, czym żyją mieszkańcy, zdobył popularność i sympatię każdego mieszkańca, na którą składa się talent i żmudna praca dziennikarzy walczących o dobro i zachowanie tych wartości, bez których społeczeństwo byłoby uboższe.
Dziękujemy za to, że problemy ogrodów działkowych i ludzi korzystających z dobrodziejstwa działki, nigdy nie były obce dziennikarzom "Kuriera Szczecińskiego" - gdzie trzeba chwalili, gdzie trzeba ganili, ale zawsze w obronie ludzi i ich interesów.
Gratulując tak pięknego jubileuszu, życzymy długich lat istnienia i dalszego rozwoju oraz sukcesów dla dobra wszystkich mieszkańców Ziemi Szczecińskiej.

Prezes OZ PZD w Szczecinie - mgr Tadeusz Jarzębak
Sekretarz OZ PZD w Szczecinie - inż. Edward Grabowski

wstecz [...] dalej

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 165

Wczoraj 145

W tygodniu 912

W miesiącu 4762

Wszystkich 240478

Kubik-Rubik Joomla! Extensions