Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Aktualności z naszego ogrodu

Dzień Dziecka w ROD "Krzekowo" w Szczecinie

Zarząd Ogrodu corocznie organizuje z "wielką pompą" obchody DNIA DZIECKA. Rodzice, dzieci, dziadkowie /szczególnie dziadkowie/ już wcześniej dopominają się  o program uroczystości, i czy aby na pewno będą wozy bojowe Straży Pożarnej, policyjne radiowozy, a przede wszystkim tak oczekiwane przez dzieci konkursy, zabawy, nagrody, słodycze i pokazy strażaków i policjantów.

BYŁO WSZYSTKO! W NADMIARZE

Widok "malucha" za kierownicą wozu bojowego Straży Pożarnej, lub siedzącego w policyjnym radiowozie z włączoną syreną - to niezapomniane wrażenia dla tych dzieci, będą długo o: tym pamiętać. W ich wieku każdy chce być strażakiem.

Szczególnie dzieci z sąsiadujących osiedli były oczarowane zabawami, nagrodami i serdecznym przyjęciem przez działkowców. Dla nas wszystkie dzieci są jednakowo traktowane, lubimy obserwować ich radość z organizowanych przez Ogród uroczystości.

Po to są Ogrody Działkowe! Właśnie na DNIU DZIECKA bawią się jednakowo dziadkowie - emeryci, babcie, rodzice i DZIECI.

Zrobiliśmy DZIEŃ DZIECKA nie tylko dla działkowców. Wieść a pięknej dla dzieci zabawie rozeszła się już od lat na przyległych do ogrodu dzielnicach Szczecina, cieszymy się z popularności naszych zabaw   i zawsze będziemy służyć społeczeństwu dla dobra Ich dzieci i odpoczynku w ogóle wśród pięknych, pachnących wiosną działek.

Fotografie TUTAJ

Mapa ROD "Nad Dziwną"

 

Licznik wejść

Dzisiaj 46

Wczoraj 485

W tygodniu 1034

W miesiącu 6207

Wszystkich 599644

Kubik-Rubik Joomla! Extensions