Polecamy:

Galeria ROD "Górki Ustowskie"

Prasa Działkowa

 

Japońskie ogrody

Ogrody działkowe w Japonii.

W  ogrodzie działkowym Hagidai na 106 rodzin jest 117 działek. Jedna działka ma powierzchnie 30 metrów kwadratowych. Każdy rok działalności ogrodu działkowego Hagidai zaczyna się od walnego zgromadzenia. Obejrzyj jak wyglądają ogrody działkowe w Japonii - kliknij

Aktualności z ROD "Górki Ustowskie"

Notatka z uzgodnień

Osoby uzgadniające:

1. Roman Krempski - R O D „ Górki Ustowskie”
2. Grzegorz Ratajczyk - R O D „ Górki Ustowskie”
3. Wojciech Ratowski - EKOTECH Sp. z o.o.
4. Sławomir Juszczyk - EKOTECH Sp. z o.o.

Uzgodniono:

1. Przedstawiciel firmy EKOTECH poinformował o przewidywanych pracach:

- planowane jest  uporządkowanie i niwelacja terenu.
- zakończenie prac przewiduje się na koniec listopada 2012 r. 2. Dla zapewnienia możliwości wypoczynku osobom z działek, prace nie będą wykonywane w weekendy.
3. W trakcie prac EKOTECH szczególnie będzie dbał o zabezpieczenia terenu przed pyleniem. Droga dojazdowa oraz niwelowany teren będzie na bieżąco zraszany wodą.
4. Samochody ciężarowe dostarczające materiał poruszały się będą z częstotliwością ok. 4 - 6 szt. na godzinę. Samochody te wjeżdżały będą na teren posesji tylko na jej początku, tj. w okolicach zlokalizowania biura budowy.
5. Zostaną wykonane na drodze dojazdowej miejsca umożliwiające ominięcie się pojazdów, tzw. mijanka.
6. Droga dojazdowa do niwelowanego terenu zostanie wyrównana i na bieżąco będzie wyrównywana, po zakończeniu prac droga zostanie uporządkowana i  wyrównana.
7. Firma EKOTECH zgodziła się udostępnić nieodpłatnie mini koparkę, wraz  z operatorem, w celu wykonania wykopów, pod ułożenie rurociągów odwadniających, w miejscach wskazanych przez Zarząd ROD. Termin wykonania do uzgodnienia.

Mapa "Górki Ustowskie"

 

Licznik wejść

Dzisiaj 19

Wczoraj 442

W tygodniu 19

W miesiącu 5061

Wszystkich 264079

Kubik-Rubik Joomla! Extensions