Polecamy:

Galeria ROD "Górki Ustowskie"

Prasa Działkowa

 

Japońskie ogrody

Ogrody działkowe w Japonii.

W  ogrodzie działkowym Hagidai na 106 rodzin jest 117 działek. Jedna działka ma powierzchnie 30 metrów kwadratowych. Każdy rok działalności ogrodu działkowego Hagidai zaczyna się od walnego zgromadzenia. Obejrzyj jak wyglądają ogrody działkowe w Japonii - kliknij

Aktualności z ROD "Górki Ustowskie"

List do Posła Huskowskiego

Szanowny Panie Pośle Stanisławie Huskowski

z wielkim zdziwieniem słuchałem pańskiego wystąpienia końcowego w debacie sejmowej w dniu 17.04.2013r  w sejmie na  temat projektów w sprawie ogrodów w Polsce. Moje zdumienie i zarazem nie zrozumiałe insynuacje personalnego wywodu w stosunku do władz PZD wybranych w demokratycznych wyborach budzi wątpliwość czy Pan jako poseł jeden z twórców projektu o ogrodach działkowych biorący udział w tworzeniu projektu poselskiego o ogrodach działkowych uczestniczy jako poseł któremu leży na sercu dobro społeczeństwa polskiego czy  tylko rozgrywka personalnie za jakieś  mimozy osobiste.

Pragnę Panu przypomnieć o przysiędze jaką Pan skradał w dniu rozpoczęcia kadeci w której powołał się pana na BOGA. Moje wątpliwości nie są moją wyobraźnia tylko stwierdzeniem faktu  na która jest potwierdzenie w scenariuszu z debaty sejmowej z której wynika, ze Pani wicemarszałek  Wanda Nowicka dwukrotnie upominała Pana za nie stosowne wystąpienie i nie na temat przekraczające zwyczaje sejmowej kultury i uprawień  Posła RP a wskazujące na osobiste mimozy Pana Posła w stosunku do PZD i jego członków co jest zaprzeczeniem  składanej przez Pana przysięgi w obliczu całego narodu Polskiego i jak Pan sam dodał i Boga. W związku z stwierdzeniem opisanego wywodu dla dobra Pańskiego a przede wszystkim społeczeństw wskazane jest aby Pan sam wyłączył się z dalszych prac na projektem ustawy o ogrodach działkowych w Polsce, bo moim zdaniem wypowiedz Pańska w dniu 17.04.2013 roku w Sejmie budzi wątpliwość czy dalej Pan będzie pracował dla dobra społeczeństwa czy tylko dla własnych ambicji.

Z działkowym pozdrowieniem działkowiec z Szczecina Roman Krempski.

Do wiadomości:

Klub parlamentarny PO

Krajowa Rada PZD

 

Działkowcy ROD Górki  Ustowskie w Szczecinie

Mapa "Górki Ustowskie"

 

Licznik wejść

Dzisiaj 70

Wczoraj 130

W tygodniu 337

W miesiącu 2546

Wszystkich 220192

Kubik-Rubik Joomla! Extensions