Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej
Pan
Ryszard Grobelny Prezes Związku Miast Polskich
W związku z przekazaniem Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej stanowiska Związku Miast Polskich z dnia 20.12.2013. w sprawie skierowania do Trybunału Konstytucyjnego ustawy z dnia 13.12.2013 o rodzinnych ogrodach działkowych - My działkowcy jesteśmy temu przeciwni.
Projekt obywatelski powstał w wyniku szerokiego zaangażowania blisko miliona obywateli w naszym kraju.
Przyjęta ustawa jako wynik kompromisu zawartego pomiędzy działkowcami a właścicielami gruntów były uwzględnione w toku prac legislacyjnych przez Sejm i Senat RP.
Uchwalona ustawa jest wielkim sukcesem całego środowiska działkowców i potwierdzeniem ogromnej troski o zachowanie ogrodnictwa działkowego w Polsce.
Podpisy 57 osób uczestników walnego zebrania
Dzisiaj 78
Wczoraj 304
W tygodniu 382
W miesiącu 7536
Wszystkich 600973